PICK UP IN NATUURLIJKE CYCLUS - IEM ERVARING MEE?

ICSI Forum
Plaats reactie
kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 4 april 2010, 15:08

Bbfc, ik begrijp je volkomen meid! Ik heb op de moment zelfs niet veel zin om op het forum te komen, maar ik verplicht me er toch toe omdat iedereen hier een énorme steun voor me betekend :!: Jullie zijn lieverdjes :wink: Die ups en downs zullen blijven duren zolang we niet het verwachte resultaat te horen krijgen denk ik :( :evil: En jammer genoeg moeten we daar met z'n allen zien door te komen. Zonder jullie zou het me allemaal vééééél zwaarder vallen en ben ontzettend blij dat dit bestaat, zeker omdat mijn familie van niets op de hoogte is :!: En je moet je hart toch kunnen luchten hé :lol:

Loesje, natuurlijk zal het een goed embryootje geweest zijn, anders geen TP hé :!: :wink: Van de TP heb ik nog nooit iets gevoeld, ben daar wel blij mee, want de PU daarentegen :evil: Alléé, de verdoving, grrrrrrr :!: Ik hoop voor jou op een prachtig Paasgeschenk :!: :!: :!:


liefs, Kago

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 13 april 2010, 13:01

Waar is iedereen hier :?: :?: :?: Allemaal een dip :?: :?: :?:

Ik weet nog steeds niets meer! GRRR... Vrijdag normaal nog 1x bloed laten nemen en dan zullen ze waarschijnlijk een beslissing gaan nemen.(ze vermoeden dat mijn eicellen op zijn) Is nog steeds geen enkele reactie te zien in het bloed, ik zit al op dag 23!!! Tel daar nog eens 12 a 14 dagen bij tot ms, als ik ze nog krijg ten minste, dan zit ik al aan een cyclus van 45 a 47 dagen en er zit nog geen eisprong aan te komen!!! Is niet normaal meer hé. Zal bijna of helemaal in de menopauze zitten denk ik. Triest!!!!

Bbfc, hoe is het met jou meisje??????? Lukt het een beetje??????

Loesje, wanneer moet je voor bn??????? En, hoe voel je je???

xxx Liefs, Kago xxx

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 13 april 2010, 14:55

Hoi Kago,
Ja, het is hier inderdaad stilletjes geweest hé.
Vind het echt jammer om het te horen dat er geen follikels meer te vinden zijn. Wat stellen ze voor om te doen? zou eventueel een eiceldonatie kunnen een optie zijn? Ik hoop echt dat het nog in orde komt voor je.
Ik moet donderdag gaan voor een bn en dan weet ik of ik zwanger ben. Maar ik heb zo een gevoel van niet :( Ik heb al een afspraak gemaakt in het CRG in Brussel en ik ga dan om extra onderzoeken vragen. Vind het toch niet normaal hoor. Bij mij is er niets mis gevonden en heb ondertussen al 8 tp's had van zogenaamde topembryo's en nog steeds niet zwanger. De moed begint mij echt ook wat in mijn schoenen te zakken.
Kago ik duim alvast voor vrijdag hoor, hopelijk krijg je goed nieuws. Nog een vraagje? Zit je ook op zappy baby? Ik denk dat ik je daar al eens ben tegengekomen :lol:

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 13 april 2010, 20:11

Kago'tje, wat vind ik het erg te horen dat er bij jou geen follikeltje te bespeuren valt. PPfff dat moet lastig zijn. Hopelijk vlug resultaat van wat er verder kan gebeuren.
Loesje, voor jou draaien mijn duimen op volle toeren!!! We hebben hier echt positief nieuws nodig! Ik hou alvast uw berichtjes nauwgezet in het oog!
Donderdag heb ik mijn eerste echo (dag 8). De laatste dagen heb ik genoten van het zonnetje en onstpannen, maar de komende weken wordt het weer spannend.
Zie er allemaal beetje tegenop, maar ja, wat moeten we doen. Als we niets doen worden we zeker niet zwanger!! En overal waar ik kom en ik zie kindjes, dan dwalen mijn gedachten af, en bloedt mijn hartje. Ik zou ook zo graag mama zijn.
Nu ben ik mama van mijn katje, maar hij verdraagt soms al mijn liefde niet! :-)
Dag lieve steungenootjes....

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 13 april 2010, 20:27

Loesje, awel, die vraag stelde ik mij gisteren of eergisteren ook :P Zou dit Loesje van zappy zijn?? Hiermee is mijn vraag dus beantwoord :!: Ja dus.
Na 8 TP's zou de moed me ook in mijn schoenen doen zakken hoor, pfffffff...... Vraag maar eens duidelijk wat er aan de hand kan zijn. Ik hoop zo vurig voor jou dat je al die vragen niet meer zal moeten stellen en dat het je toch eens mag gelukt zijn :!: :!: Over donatie hebben wij al vaak gesproken, en normaal zouden wij dat wel doen, maar de kostprijs ( naar het schijnt 4.000 €/ keer ) kunnen wij niet financieren. Mensen die geen financiele reserve hebben kunnen hun droom ook al niet meer waarmaken, wat ik erg jammer vind, nee......gewoon vreselijk :!: Een jaar geleden was dat voor ons totaal uit den boze (donatie ) maar wij schrikken telkens van onszelf hoe we de grenzen verleggen :wink:

Bbfc, ik kan je maar één raad geven, blijf er voor gaan zolang je kan of mogelijk is :!: Dit hadden wij dus ook niet verwacht hé :(

Liefs, Kago xxx

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 13 april 2010, 22:01

Amai, donatie, kost dat zoveel!!!!!! Ik vind dat verschrikkelijk.. Ik dacht dat dat iets van 500 euro of zo was.
Het is inderdaad zo dat de grenzen telkens worden verlegd! Ik wens je veel succes en moed. Ik kan dan echt nog niet klagen, zolang ze een follikel vinden is het toch dat al!! Hebben ze al eens je AMG gemeten?
Slaapwel

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 14 april 2010, 10:39

Bbfc, ik heb dat bedrag doorgekregen van iemand die er ook mee bezig is. Als het zover komt ga ik wel de vragen stellen in Jette. Ik hoopte toch als je nog terugbetaalde pogingen te goed hebt dat dat inderdaad hetzelfde was dan gewone ivf/icsi. Maar blijkbaar ligt dat voor donatie anders.
Wat is AMG?

Liefs xxx

loesje
Berichten: 568
Lid geworden op: 3 juni 2009, 9:41

Bericht door loesje » 14 april 2010, 13:15

Dag iedereen,

Ik kon mij niet meer inhouden en ik heb deze morgen na mijn nachtdienst mijn bloed door een collega laten trekken (ik werk als verpleegkundige). Heb daarnet gebeld naar het labo op mijn werk en het resultaat is voor de verandering weer negatief, zoals ik had verwacht eigenlijk. Normaal moest ik pas morgen testen maar ik kan me niet voorstellen dat het morgen plots positief zal zijn. Dus 20 mei naar Jette om te horen wat ze kunnen doen om die innesteling te bevorderen en ze mogen mij ook eens binnenste buiten draaiien. Want vind dit toch echt niet meer normaal, bij mij hoort er niets mis te zijn en toch ben ik na 8 tp's van topembryo's nog niet zwanger pfff...

Kago, ik had ook niet gedacht dat donatie zo duur was. En tenslotte heb je dan nog geen garantie dat het zal lukken hé. Ik zie mijn beurten hier ook smelten als sneeuw voor de zon en als mijn beurten op zijn is het voor ons ook game over. Moest er garantie zijn dat het zeker zou lukken zou ik er de investering wel voor over hebben. Maar zoals het er nu voorstaat zou ik dat idd ook niet zien zitten.

Bbfc: hopelijk kun jij nu die negatieve spiraal doorbreken hoor. Ik duim alvast.
Groetjes

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 14 april 2010, 21:29

Maar Loesje toch, het is niet waar hé!! Ik versta het ook niet...wat is er toch dat al die topembryo'tjes niet innestelen. Dat kan toch geen toeval meer zijn, of toch.
Meisje, ik vind het zo erg. Een dikke dikke dikke knuffel...
Ben benieuwd wat ze zullen zeggen 20 mei! Moet je zolang wachten om erbij te kunnen? Ik zit ook in Jette en heb na elke mislukte beurt al gebeld naar mijn dokter en vraag telkens hoe het komt en ik krijg als antwoord dat het toeval is. Dat ze daar geen verklaring voor hebben. Aan mij scheelt er ook niets volgens de oorspronkelijke onderzoeken, maar die zijn nu reeds anderhalf jaar geleden.
Ik heb een HSG (hystero salpingogram) laten uitvoeren en verschillende bloedtesten. Hou me zeker op de hoogte als jij nog andere onderzoeken moet laten doen.
Veel liefs! Ik hoop toch nog op een mirakel voor morgen! XXX

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 15 april 2010, 10:44

Loesje, xxxx dikke knuffel meid xxxx Het is echt niet fijn meer hé! De hoop wordt telkens kleiner en kleiner en ........ Maar zolang je kan, de moed niet opgeven hoor!!!

Liefs, Kago

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 17 april 2010, 0:27

Juist mijn pregnyl spuitje gehad!!! Amai het gaat vooruit deze maand, we zijn nog maar dag 9. Zondag pickup!
Ga nu vlug dodo doen want moet morgen al weer vroeg naar ZH voor bloedafname.
Slaapwellekes

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 17 april 2010, 10:39

Bbfc,

Veel succes meid voor morgen!!! Moet jij iets van mecicijnen nemen dan om te stimuleren? Zo niet, dan is het wel heel erg snel, ja! En dan een TP van een mooi embryootje hé!!!!!!

Liefs, Kago

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 19 april 2010, 9:41

Ze hebben een eicel gevonden!! Nu afwachten en echt hopen dat er woensdag een terugplaatsing zal zijn. Vind het allemaal niet meer vanzelfsprekend, na vorige maand.
Ik heb geen medicate genomen, PU op dag 11, is vroeg maar blijkbaar kan het! Vond het wel leuk dat het zo vlug ging.
Loesje en Kago, hoe gaat het met jullie?

kago
Berichten: 279
Lid geworden op: 10 maart 2009, 22:17

Bericht door kago » 19 april 2010, 22:36

De duimen draaien voor jou Bbfc :!: :!:

Ik heb moeten stoppen met mijn cyclus, geen enkele reactie! Vrijdag op gesprek. Vrees een beetje dat einde in zicht is :twisted: Hoop natuurlijk van niet, maar in natuurlijke cyclus was normaal mijn laatste optie. Die kan nu ook niet meer doorgaan wegens geen reactie :!:

En ik ben toch ook een beetje trots: Mijn zus MISS GLOBE ANTWERP 2010

http://album.gva.be/foto/Miss-Globe-Ant ... 53490.aspx

Groetjes, Kago

bbfc
Berichten: 188
Lid geworden op: 25 februari 2009, 21:51

Bericht door bbfc » 21 april 2010, 19:04

Proficiat met je zus Kago!! Wel leuk zo'n miss in je familie!
Vandaag heb ik terugplaatsing gehad van een 8 cellig embryo'tje, er was wel fragmentatie...dat maakt me bang. Maar ja, als het slecht zou zijn hadden ze het toch niet teruggeplaatst. En Loesje, zij had steeds toppertjes en er is ook nooit eentje ingenesteld. Je weet het allemaal niet, een flinke dosis geluk speelt ook mee. Hier beginnen de lastige wachtweken...
Maar ik hecht me al aan mijn embryo'tje en koester het.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Baidu [Spider] en 13 gasten