Zwanger en bang

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 25 mei 2010, 13:28

Ok,ik heb te vroeg gesproken.

Ik heb ineens steken in m'n maagstreek onder m'n navel aan de rechterkant.

Het zijn geen krampen maar het is precies alsof er iemand met een naald aan het steken is. Het klinkt raar maar ik kan het niet beter omschrijven. En het is niet continu maar een keer om de 5 minuten of zo.

Zou het kunnen dat m'n baarmoeder aan het uitrekken is of zo?

Ben een beetje ongerust nu...

Lissa
Berichten: 389
Lid geworden op: 28 januari 2010, 8:54

Bericht door Lissa » 25 mei 2010, 13:58

Hei lb,

k'zou me niet teveel zorgen maken hoor; mayonaise uit potjes mag zonder probleem; is allemaal behandeld en compleet veilig.
Die steekjes; als ze vlak onder je navel zitten is het niet je bm; die zit pas rond de 18' week vlak onder je navel, na week 20 bereikt ze je navel pas. Momenteel is alles gesitueerd vlak aan je schaambeen; als je steken onderaan de zijkanten van je buik voelt kan dit idd bandenpijnen zijn. soms echt plotse pijnscheuten, heel scherp. Had daar zelfs een week of zo na tp al last van (komt niet zo vaak voor maar 't kan dus). Is afgenomen rond 8 weken en nu helemaal terug vanaf m'n 14e week

Aan allen die op misselijkheid roepen; NIET DOEN MEISJES!!!!! Heb dat ook gedaan tot het goed begon op 7-8 weken; heb ik daarvan spijt gehad zeg; 24/24 Kotsmisselijk tot m'n 16 weken. Echt ni te doen. Ben zoooooo blij dat dat over is; :P :P :P ;

Succes aan alle echo's deze week; onze duimen draaien op volle toeren

Die angstige momenten, spanning voor de echo's; aftellen tot de 12 weken grens; 't is zenuwslopend maar je moet maar denken; WE ZIJN ZWANGER!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 25 mei 2010, 16:04

Hi Lissa,

Het zit idd niet vlak onder mijn navel maar tussen mijn navel en mijn vagina maar niet in de liesstreek en het zijn idd pijnscheuten. Echt pijn pijn doet het niet maar ze zijn wel scherp en het is telkens weer even schrikken.

Ik ga eens verder zoeken op het internet naar bandenpijn want misschien is het dat.

En we zijn inderdaad zwanger en heel dankbaar voor elke dag die we mogen meemaken met ons babytje in spé.

Groetjes,

LB

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 25 mei 2010, 22:32

Ik heb juist met m'n oude gyn gebeld en ik mag zondagnamiddag bij haar langs gaan voor een echo, zo kan mijn man er ook bij zijn. Echt een pak van mijn hart!

Ik heb ook gevraagd of ik een bloedtest kan laten doen, ook al ben ik niet meer verzekerd in Belgie en dat is in principe mogelijk maar is volgens haar enkel nodig als de echo niet duidelijk is of vragen oproept.

Nu nog de volgende dagen doorkomen zonder me al te veel zorgen te maken! Dat gaat niet gemakkelijk zijn maar intussen is zijn de pijnscheuten al wat minder frequent geworden.

Ik ben wel 20000 keer per dag mijn handen aan het wassen want ik heb geen immuniteit tegen CMV (volgens een bloedtestvan 3,5 jaar geleden toch niet) en met mijn zus haar kindjes van 2 jaar en bijna 7 maanden oud wil ik echt geen risico nemen. Ik vervang wel geen pampers maar ik raak hen natuurlijk wel aan, dus neem ik liever het zekere voor het onzekere.

En die doorbakken steak vanavond was echt m'n ding niet :( maar ik heb ook geen immuniteit voor toxoplasmose. Zo raar want ik heel mijn kindertijd en jeugd thuis katten gehad.

Allez, genoeg gezaagd voor vandaag.

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 27 mei 2010, 9:44

Hallo Iedereen,

Hier ben ik weer met een vraag!

Ondanks al mijn handen wassen etc. ben ik gisteren flink ziek geweest met een buikgriep. Mijn zus heeft die ook gehad toen ze pas geland was vorige week en mijn moeder gisterenmorgen en in de namiddag was het dus mijn beurt.

Gelukkig lijkt het een 24 uren virus want ik voel me vandaag al heel wat beter maar gisteren voelde ik me zo ellendig (misselijk, diarree, zure oprispingen, etc.) dat ik een beetje begon te panikeren over het effect op mijn zwangerschap.

Nu had ik gisteren vlug op het internet gekeken of een buikgriep kwaad kan als je zwanger bent en blijkbaar kan het geen kwaad en moet je gewoon uitzieken en veel vocht opnemen om niet te deshydrateren, maar wat is jullie ervaring hiermee?

Heeft iemand van jullie buikgriep gehad toen jullie pas zwanger waren (ik ben morgen 6 weken)en is alles toch nog goed gekomen?

Ik ga vandaag veel proberen te rusten want ik heb vannacht bijna geen oog dicht gedaan en misschien proberen wat toast of een banaan te eten en veel te drinken,maar voor de rest weet ik eigenlijk niet of ik nog iets moet doen.

Een goed teken is dat ik vannacht toch nog een paar steekjes in mijn onderbuik gehad heb, dus veronderstel ik dat daar alles nog altijd een beetje aan het uitrekken is.

Groetjes,

LB

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 27 mei 2010, 12:20

Je doet 't prima Little Bean!! Maak je geen zorgen, je beebje neemt van jou wat 't nodig heeft om te groeien. Als jij wat minder binnenkrijgt neemt je beebje van je reserves.

Kheb zelf geen griep gehad tijdens m'n zwangerschap maar das algemeen bekend hoor, die griep kan echt geen kwaad! We zijn er toen wel mee bezig geweest omdat tijdens m'n zwangerschap was er net die mexicaanse griep heisa. Daarvoor raadden ze toen aan in te enten maar dat is puur omdat ze je bij complicaties niet zo'n zware medicijnen kunnen geven. Het griepvirus zelf komt niet eens door de placenta dacht ik, dus je beebje merkt er niks van!

Rust maar lekker uit en probeer wat te eten en vooral te drinken, en voor je 't weet is dit verleden tijd!

NatSar
Berichten: 1486
Lid geworden op: 14 maart 2010, 17:08

Bericht door NatSar » 27 mei 2010, 12:37

Littebean: geen stress hoor! Ik heb ook 'n buikgriepachtig iets gehad helemaal in het begin van de zwangerschap. Het baby'tje voelt daar helemaal niks van en het enige dat je kunt doen is rusten en veel water drinken.
Geen paniek en rust maar goed uit!!

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 27 mei 2010, 13:00

Bedankt iedereen voor jullie reacties!

Ik ga nu een dutje proberen te doen na mijn 'middageten' nl 1 banaan. :(

Ben daarstraks wel even uitgevlogen tegen mijn moeder omdat ze haar handen alleen maar spoelde met water en niet met zeep waste nadat ze mijn neefjes pamper ververst had.

Ik heb haar natuurlijk nog niet gezegd dat ik zwanger ben maar ik denk wel dat ze het door heeft, dus zou ze tenminste wat hygiënischer mogen zijn na het verversen van pampers etc.
Ik ben toen in tranen uitgebarsten want ze riep tegen me dat ze toch niet aan de uitwerpselen zelf gekomen was en dat ze toch niets aanraakte wat ik aanraak. Toen heb ik haar als voorbeeld de deurklinken, de aftsandsbediening, de schuiven, etc. gegeven en daar had ze dan geen antwoord op. :evil:

Maar als ik haar moet zeggen dat ik geen immuniteit heb tegen toxoplasmose en CMV ga ik ook de zin 'ik ben zwanger' moeten uitspreken en daar ben ik nu nog niet klaar voor.

Gelukkig heeft mijn man daarstraks een reuzegroot boeket bloemen laten leveren voor onze huwelijksverjaardag vandaag. Ik mis hem heel erg en kan niet wachten tot ik hem zaterdag terugzie!

Slaapwel,

LB

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 30 mei 2010, 21:20

Hallo Iedereen,

We hebben deze namiddag onze echo gehad en alles ziet er gelukkig goed uit.

Ik ben nu 6 weken en 1 dag en ik zit volledig op schema volgens de gyn. Toen ze het embryo-tje mat zei het echo apparaat dat dat overeen kwam met 6 weken en 1 dag, dus op de kop juist.

En we konden ook al een hartslag zien en met de doppler erop ook horen. Blijkbaar was die goed in proportie met die van mij (embryo-tje snel en die van mij traag, maar het kan ook omgekeerd zijn want ik was veel te druk bezig met kijken om te luisteren naar wat de gyn zei :oops: )

Ik mag binnen 10 dagen, voor ik terugkeer naar Zwitserland, nog eens bij haar langs gaan voor een andere echo als ik wil, want ze weet dat voor mensen die al hetzelfde hebben meegemaakt als ik het heel belangrijk is om regelmatig gerustelling te krijgen.

Ik ben dus voorzichtig positief en ik hoop echt dat deze zwangerschap blijft verlopen zonder problemen.

Groetjes,

Een opgeluchte LB

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 30 mei 2010, 22:03

Super Little Bean!! :D

Jaja je hebt 't goed gehoord, de hartslag van je embyke gaat veeeeeeeeeeeeeeeeel sneller dan die van jou. :)

pink
Berichten: 414
Lid geworden op: 17 augustus 2009, 15:28

Bericht door pink » 31 mei 2010, 10:34

Hallo,

Ik ben morgen 7 weken zwanger.

Is het normaal dat ik me zo slap voel, het gevoel dat ik constant moet zitten. Net of ik duizelig ga worden.
En heel moe.

Ik heb donderdag mijn tweede echo om het hartje te zien. Ik hoop echt dat er kloppend hartje zal zijn.

Wat heb ik schrik dat het niet meer zou leven.

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 31 mei 2010, 12:10

Ja hoor, helemaal normaal! Kan je lekker slapen 's nachts? Mss dutje overdag of 's avonds?

Kan je nog goed eten? Iedere twee uur iets kleins helpt ook wat tegen de vermoeidheid, zo vermijd je dat je bloedsuikerspiegel te veel gaat schommelen.

Succes met de echo!!!

logost
Berichten: 980
Lid geworden op: 18 november 2009, 10:49

Bericht door logost » 31 mei 2010, 12:22

Ooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhh Little Bean, wat fantastisch!!! Schitterend om dat hartje te zien en te horen dat je perfect op schema zit. Ga nog maar eens langs binnen 10 dagen zodat je weer wat geruster wordt. Meid, wat ben ik blij voor jullie! Proficiat proficiat proficiat!

Pink: Ook jij zal donderdag een kloppend hartje zien hoor, kan ook niet anders met zo'n mooie hcg waardes. Ik duim alleszins dat alles nog steeds oke is.

Voor allebei de nieuwe zwangeren: proficiaaaaaaaaat!

LittleBean
Berichten: 1715
Lid geworden op: 8 februari 2010, 22:55

Bericht door LittleBean » 31 mei 2010, 18:04

Hi Pink,

Ik ben nu 6 weken en twee dagen en ik ben ook ongeloofelijk snel moe. Het kan ten dele aan de Utrogestan liggen die ik moet nemen, maar ik heb ook zo van die vermoeidheidsgolven die ineens over me heen komen.

Ik doe bijna elke dag na het middageten een dutje dus als je dat zou kunnen doen dat gaat zeker helpen.

Ik ben vandaag met mijn mama en zus in Atwerpen gaan shoppen en ik zou nu direct in mijn bed kunnen kruipen.

Veel succes voor de volgende echo!

Logost en Loeki,

Ik ben voorlopig voorzichtig positief maar na alles wat we hebben meegemaakt zal ik pas helemaal opgelucht zijn als ik binnen 7,5 maand een gezond babytje in mijn armen kan houden.

Die echo binnen 10 dagen ga ik denk ik wel laten doen, vooral voor mijn eigen gemoedsrust.

Groetjes,

LB

pink
Berichten: 414
Lid geworden op: 17 augustus 2009, 15:28

Bericht door pink » 2 juni 2010, 14:10

Ik heb deze middag nog maar eens een testje gedaan. Ik wou het toch maar nog eens zien. Het was nog duidelijk zeer positief maar toch ietsiepietsie minder. Maar wel nog steeds donkerder dan de controlestreep.

Wat denken jullie?

Kzou beter stoppen met testen, het heeft toch geen zin.

Kon het al maar morgen zijn, ik hou het bijna niet meer uit. Alleen maar het idee dat het niet zou kloppen en dat ik weer helemaal opnieuw moet beginnen.

Wat hoop ik dat dat kleine hartje klopt. Het zal bij ons maar bij 1 kindje blijven na die harde en lange behandelingen. Maar ik hoop zo dat het goed gaat en ik een gezond kindje op de wereld kan zetten.

Ik heb wel de eerste keer moeten overgeven deze morgen tijdens het tandenpoetsen, misschien een goed teken.

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 59 gasten