Baby's Afreageertopic met grote A

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 9 augustus 2010, 10:57

kriebelen die rode puntjes niet ongelofelijk hard, dat kunnen de windpokken zijn dacht ik? Ik heb ze zelf nog niet gehad ook al zou mama liever hebben dat ik deze nu krijg want hou ouder ik ben hoe meer last ik zal hebben... Denk wel dat papa die nog niet gehad heeft, dan kunnen we met twee ziek zijn :lol:

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 9 augustus 2010, 11:06

Nee. Ik heb drie dagen hoge koorts gehad dus mama denkt de zesde ziekte. Mja, straks maar even naar een meneer om te laten nakijken. Vind ik wel leuk, die is altijd zo grappig die meneer. :D

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 9 augustus 2010, 11:17

Ik moet altijd bij een mevrouw gaan als ik ziek ben en haal dan mijn grootste charmes boven :lol: zolang ik maar niet naar daar moet waar ze me altijd van die vieze prikken geven!!

Loeki
Berichten: 12951
Lid geworden op: 8 mei 2008, 9:30

Bericht door Loeki » 9 augustus 2010, 11:20

Ach, mama heeft me uitgelegd dat die prikken zijn om te voorkomen dat we later heel ziek zouden worden, dus ik vind het wel oké. Effe wenen natuurlijk mag wel hé!

fluffie
Berichten: 1582
Lid geworden op: 10 oktober 2008, 18:34

Bericht door fluffie » 10 augustus 2010, 9:20

Mijn grote broers hadden gisteren elk een vriendje uitgenodigd en ze waren met waterballonnen aan het spelen. Ik lag in mijn parkje en wou meespelen, maar mama begreep me verkeerd en dacht dat ik moe was. Ze legde me in mijn bedje maar ik wou niet slapen hoor! Heb blijven protesteren tot ze me eruit haalden!! Toen heeft mama zich buiten gezet met mij, ik heb flink zitten kijken hoe die grote jongens speelden! oooooo ik kan niet wachten tot ik ook groot ben!

Seppe.

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 augustus 2010, 10:55

:lol: :lol:

hihi Seppe, heb je geen waterballon op je gekregen?

Gisteren mocht ik van mama weer schommelen. Ze had me eerst op een deken op het gras gezet, maar toen ik het gras in mijn mondje begon te stoppen heeft ze me maar in de schommel gezet.
Zeg, ze moet wel wat harder duwen hoor. Ze stopt zo snel met duwen en dan kriebelt mijn buikje niet meer. Daarom laat ik me horen hoor! En mijn lieve huisdier met de lange haren komt dan ook altijd aangelopen, want die weet dat ik hem niet kan pakken als ik in de schommel zit. Ik roep en roep en roep en dan komt de hond eindelijk zodat ik hem kan vastpakken en knuffelen!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 10 augustus 2010, 11:08

Hey! Aline is in tha house 8)

Kruipen, schommelen en stappen, da's nog niets voor mij. Tandjes overigens ook niet. ik doe het allemaal een beetje op 't gemak.

Eten ook. Als ik genoeg heb, heb ik genoeg. Ik wil mijn slanke lijn wel houden zoals ze is hé 8) (mama moet trouwens dringend op dieet, schaamtelijk die haar lijn :lol: )

ik heb haar ook al een paar dagen goed liggen. Zodra ze me alleen laat, zet ik mijn keel open en ze trapt er telkens in!!! Dan komt ze me altijd heel veel aandacht geven :P Ik ben immers niet graag alleen en wil allerlei dingen doen met mama en papa. Da's toch niet zo moeilijk hé? :roll:

See you, buddies!

Sterretje
Berichten: 12336
Lid geworden op: 18 december 2007, 15:11

Bericht door Sterretje » 10 augustus 2010, 11:13

Aiai scheidingsangst!
Aline toch. Mama gaat heus niet voorgoed weg hoor. Ze komt altijd bij je terug... er zijn zoveel andere mensen die nog goed voor je zorgen!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 augustus 2010, 9:37

Gisteren zat ik in bad en mama vulde telkens een washandje om het dan over mijn buikje te laten leeg lopen. Geweldig interessant vond ik dat, maar ik wou die waterstraal pakken, maar dat lukte niet. En mama maar lachen. ha-ha-ha, ik wil dat wel KUNNEN hé! :evil:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 19 augustus 2010, 9:44

Die mama's toch hé. Ze zouden beter eens helpen dan ons uit te lachen.
Aline, ik had dat ook voor maar dan met zand. Ik altijd pakken en ik keek naar mijn handje en ik had niets van. Begrijpe wie begrijpe kan hé :roll:

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 augustus 2010, 10:09

Ah, jouw mama lacht jou dus ook uit? Proper hé? :roll: De volgende keer dat ze het doet, spat ik haar gewoon nat. Eens zien wie er dan lacht :mrgreen:

wat is er mis?
Berichten: 8876
Lid geworden op: 13 mei 2008, 16:56

Bericht door wat is er mis? » 19 augustus 2010, 10:11

Super idee Aline!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 augustus 2010, 10:44

8)

Bjorn en Kim
Berichten: 4308
Lid geworden op: 24 augustus 2007, 10:56

Bericht door Bjorn en Kim » 19 augustus 2010, 11:22

Ik spat ondertussen mijn mama zelf al nat :lol: als ik in bad zit te spelen en er ligt een washandje of een bekertje in mijn buurt gooi ik het naar mama die naast mij zit in de badkamer, boos dat die dan is :wink: nog even en jullie kunnen dat ook!

Gisteren had meme mijn haar afgedaan en toen ik erna in het bad mocht omdat het stekkerde heb ik haar een lekker cadeautje achtergelaten in bad, bij mama heb ik dat nog niet gedaan, zij doet mijn haartjes nooit af gelukkig maar!

grootgevaarke
Berichten: 4815
Lid geworden op: 15 juli 2008, 14:20

Bericht door grootgevaarke » 19 augustus 2010, 13:25

IIIIIeeeuuuuwwww!! Dat vind ik wel vies, cadeautjes achterlaten in bad :lol: :lol:

ik spat mama nu ook al nat hoor. Ik kan immers heel erg te keer gaan met alle vier mijn ledematen! :wink:

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Google [Bot] en 3 gasten