welkom nieuwelingen ! En op naar de echo !
Dat buikje, dat kan ook door de hormonen / utrogestan komen hoor. Hoewel er ook echt wel mensen zijn waar je op 6 weken al een verschil ziet, maar zijn dan idd eerst wel de darmen, je baarmoeder komt pas later naar boven. Maar iedereen is anders. Ik met mijn 2 de kindje op komst kreeg al n duidelijk buikje op 10 a 11 wk, omdat t sneller gaat dan, het uitzetten.
Inmiddels ook de 12wk gepasseerd en nu kan ik echt PAS een béétje geruster zijn ...
Nekplooi was goed, 1.4mm, duidelijk neusbeentje aanwezig en maagje was al in werking. Nu moest ik ook naar fertiliteit op laatste controle en daar begon die arts weer te zeveren over verhoogde kans op syndroom v Down owv leeftijd... dat ik een vruchtwaterpunctie moest overwegen. DUHH!!??? nu was k gerust en begint die pipo zo weer! ?

Blij dat k eindelijk weg ben daar. Als mijn eigen gyn zegt dat alles goed zat, wacht ik nu de bloedresultaten af en pas als zij aanraadt een VWP te laten doen, zal ik me daar eens in zorgen maken ! Ze zei dat t al heel goed was dat de nekplooi zo'n goede meting was en neusbeentje er was..