Ik heb net deze post gezet in het topic zwanger, ik zet hem hier nog eens want misschien hebben jullie ook leuke ideetjes
BluePixie schreef:Dag allemaal,
Ik lees en schrijf al een tijdje mee hier op het forum, en nu ik op mijn werk een opdracht kreeg i.v.m. baby's, leek het me een goed idee om de vraag eens hier te stellen.
Ik werk voor een stadsbestuur, en we willen graag aan nieuwe ouders een leuk geboortegeschenkje geven bij de aangifte van hun kindje. We dachten bvb. aan een slabbetje met een leuke slogan op, maar zijn er nog dingen waar jullie aan denken, die jullie leuk zouden vinden om te krijgen? Moeilijkheid is dat we er iets op moeten kunnen drukken: ons logo, een slogan,... Of hebben jullie bij een geboorte al eens een geschenkje gekregen waar van je denkt: "amai, dat was nu echt eens tof"?
Alvast bedankt voor jullie hulp!