dagelijkse confrontatie op het werk

Algemeen Discussieforum
Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 15 december 2009, 12:40

Oja, daar zaten we rustig te eten op het werk.. plots gaat de bel.. het was Domme Collega die haar blijkbaar verveelt in haar zwangerschapsverlof (ze is o-zo ziek dat ze niet meer kan werken.. NOT!).. komt ze daar recht over mij aan tafel zitten om ons te laten genieten van haar gezelschap!!!!

:evil:

En waar ging het gesprek vanaf dan natuurlijk over?? Jaja, de nadelen van het zwanger zijn.. Het duurt toch o zo lang tegen dat ze bevalt!! (nog 7 weken maar!!) Iedereen aub, heb eens wat compassie met haar!! Ze wou een kind, direkt zwanger, ze wou er nog één, derde poging zwanger, en nu is ze maar 7 weekjes meer verwijderd van haar droomgezin..

Goh, ze is toch te beklagen hé..

Ik wou dat ik ook op mijn bureautje was blijven zitten vanmiddag :(

logost
Berichten: 980
Lid geworden op: 18 november 2009, 10:49

Bericht door logost » 15 december 2009, 15:52

Tja heel erg he zo'n rotperiode van zwangerschap achter de rug hebben. KOmaan pas na 3 pogingen zwanger... Het lot was haar nogal aan het tarten. Ze heeft gewoon 93 dagen moeten wachten op een zwangerschap... En dan duurt die zwangerschap toch wel negen volle maanden zeker. Kan je het je voorstellen 9 maanden zwanger moet zeker een hel zijn en dan nog 7 weken die baby voelen trappelen in je buik =>tja kan niks leuk zijn he. Zal ik haar een mailtje sturen om haar nog veel sterkte te wensen in deze moeilijke periode?

Ik wil ook even iets zeggen: wij zijn toch verdraaid sterke vrouwen en mannen hoor om dit allemaal te moeten verteren en ons kalm bij te houden... Man man man even een applaus voor onszelf.

Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 15 december 2009, 16:06

applaus!!!!!!!!

L***
Berichten: 2172
Lid geworden op: 27 december 2008, 16:51

Bericht door L*** » 15 december 2009, 16:11

staande ovatie!
(ovulatie???)
:lol: :lol: :lol:

Cassyke
Berichten: 2046
Lid geworden op: 1 oktober 2009, 13:19

Bericht door Cassyke » 15 december 2009, 16:45

Klap klap klap klap klap

:lol: L*** :lol:

Wendel die collega dat is gewoon een bitch! Ik zou moeilijk hebben om daar te kunnen blijven zitten amaai, ik zou snel dringend naar het WC moeten :D

Greetz
Cassyke :D

http://onvervuldewens.blogspot.com/

koala
Berichten: 721
Lid geworden op: 3 december 2009, 19:01

Bericht door koala » 6 januari 2010, 12:42

Ik had hier op het werk ook weer een leuke opmerking. Tijdens de receptie dronk ik fruitsap ipv schuimwijn. En een collega die net terug is van zwangerschapsverlof tegen mij:" awel geen alcohol, ge zijt toch niet zwanger?" Alsof iedereen die fruitsap drinkt, zwanger moet zijn, er zouden er nogal wat rondlopen.

Cassyke
Berichten: 2046
Lid geworden op: 1 oktober 2009, 13:19

Bericht door Cassyke » 6 januari 2010, 15:17

tsss typisch!
Mijn collega's zitten ook altijd te loeren wat/hoe ik eet/drink :roll: Soms denk ik dat ze hun eigen leven saai moeten vinden om zich zo met de mijne te bemoeien! :D

Greetz
Cassyke :D

http://onvervuldewens.blogspot.com/

Flower
Berichten: 105
Lid geworden op: 24 augustus 2008, 18:15

Bericht door Flower » 10 januari 2010, 17:35

Wat herken ik jullie gevoelens. Ook wij hebben 6,5 jaar gevochten voor een kindje die maar niet kwam. In die tijd werden ze allen mooi zwanger, eerst de eerste, dan de tweede en sommigen hebben ondertussen 5 kinderen. Een reden was bij ons niet te vinden. Alles leek perfect in orde en toch werd ik niet zwanger en als ik al eens zwanger werd (vaak gepaard met acupunctuur) verloor ik het al snel. Je kunt het nog zo gek niet bedenken of we hebben het gedaan. Toen het maar niet lukte, hebben we hormoonbehandelingen gedaan, eerst clomid, toen een ander hormoon, daarna menopur en Pregnyl. Mijn eitjes rijpten mooi, ik had mooi mijn eisprong maar een zwangerschap bleef uit. Na een tijd overgegaan op IVF, na 5 verse ivf's en 3 cryo's is ook dat uitgedraaid op negatief. Tussen de pauzes in acupunctuur gedaan, was ten einde raad en mijn lichaam ook, dat had wel resultaat, ben 11 x zwanger geweest, maar al heel vroeg ging het mis. Was ik niet onder begeleiding geweest had ik nooit geweten dat ik toen zwanger was, toch niet bij ze allemaal. Wij kwamen niet overeen wat adoptie betrof en het begon enorm op onze relatie maar ook ons gedrag te werken. Ik was behoorlijk negatief, kon het niet meer opbrengen om naar de verhalen te luisteren van anderen hun kinderen of naar de foto's te kijken van hun kinderen. Eerder deed ik het wel, hoe moeilijk het ook voor me was, maar nu ging het helemaal niet meer en ook mijn man kon het nie tmeer opbrengen. We zaten echt wel in de put. Ik troostte vaak de collega's die een jaartje bezig waren en het maar neit lukte, waardoor zij mij zeiden dat ik geen idee had wat ze voelden, want ik wist dat ik zwanger ging worden. Wel, wie werd na dat jaar zwanger? Niet ik hoor? Uiteindelijk ben ik alleen overgebleven zonder kinderen, iedereen, ook de moeilijke gevallen waren ondertussen mooi zwanger geraakt. En nu, heb ik tot mijn grote verbazing een kleintje schoppend in mijn buik. Ik ben nu 22 weken zwanger, zonder IVF, wel met acupunctuur en kruiden en het lijkt goed te gaan. De emoties van mij en mijn man zijn enorm, nog altijd kunnen we het soms iet geloven.

Ik ben nog altijd bang dat het misgaat, maar probeer positief te denken toch merk ik dat die jaren van emoties, toch nog opkomen. Dat vergeet je gewoon niet.

Nog altijd kan ik jaloers worden, tot mijn verbazing als iemand heel snel zwanger raakt en ik word helemaal boos als ze steen en been klagen hierover. Laatst kreeg ik te horen van een koppel die ik kende, dat ze wel begrepen wat ik en mijn man hebben meegemaakt want bij hun lukte het ook niet snel. Je kunt je voorstellen hoe boos ik hierom werd. Zij hebben een dochtertje en zijn na een jaartje zwanger geraakt van een tweede. Zij hebben geen hormonen moeten nemen, zij hebben geen onderzoeken moeten doen, geen IVF, geen jarenlange strijd voor je kindje, geen angst om helemaal geen kidneren te krijgen, geen miskramen of de angst ervoor en ze hebben nooit over adoptie moeten nadenken. Nog altijd, kan ik enorm boos worden als ik deze stomme uitingen hoor

Een ander koppel was 4 maanden aan het proberen voor een tweee kindje en wouden ivf doen omdat het maar niet lukte: grrrrrrrrr, alsof ivf niets is, alsof het allemaal zo gemakkelik is voor ons. Nog altijd word ik hier boos om

Dus al ben ik zwanger en heel blij hierom, ik begrijp jullie maar al te goed en ik hoop dat jullie ooit hetzelfde wonder mogen meemaken als ik en mijn man.

Glenys
Berichten: 586
Lid geworden op: 19 juni 2008, 16:23

Bericht door Glenys » 10 januari 2010, 18:05

Flower, wat een mooie tekst. Bedankt om zo open je gevoelens neer te pennen. Het is hartverwarmend.

Flower
Berichten: 105
Lid geworden op: 24 augustus 2008, 18:15

Bericht door Flower » 10 januari 2010, 18:14

Ik meen het ook echt. Bij mij had echt iedereen het opgegeven. Soms zocht ik een opbeurend woordje, iets wat me de hoop kon geven om toch door te gaan, maar iedereen om me heen, inclusief mijn partner, hadden eht opgegeven. Ikzelf, kon het niet accepteren, ik probeerde wel maar kon het niet. Het verlangen was te groot.

Ik heb mijn verhaal neergepend om te zeggen dat wonderen bestaan en hoop dat ik hiermee jullie weer een beetje moed kan inspreken en terug hoop kan geven. Want zonder hoop, is het verschrikkelijk.

Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 21 januari 2010, 12:59

Vanmiddag zaten we gewoon te babbelen bij het eten. Het ging -zoals heel vaak- weer over eten en diëten :roll: Ik zei zo dat ik het frustrerend vind dat ik niet vermager, omdat ik nu al een tijdje ga lopen, en ook, sinds augustus, ferm oplet en veeeeel minder snoep dan vroeger (goh, wat verlang ik naar m&m's :wink: ). Dus waarom vermager ik dan nu niet?

De ene collega zegt dat dat gewoon 'mijn gestel' is, maar ja, als ik op gewicht blijf met te snoepen, hoe kan ik dan op datzeflde gewicht blijven zonder snoepen en met sporten???

De andere collega zegt 'aja, en met al die hormonen die je moet pakken, het zal wel daar aan liggen ook, en dat zal er niet op beteren'

:evil: :evil: :evil:

Ik hád al een slechte dag, merci om mij nog wat dieper te duwen! En wat weet zij ervan? Ze weet niet eens met welke behandelingen ik bezig ben!
OK, ik ben officieel NIET meer blij dat ze het hier weten, want ze hebben er nog GEEN één keer rekening mee gehouden, vorige week waren ze 'smiddags zelfs bezig over hun goestingskes en wat ze echt niet meer lustten tijdens hun zwangerschap, en nu krijg ik er nog zo'n opmerkingen bij tijdens een 'gewone' en 'veilige' conversatie???

Cassyke
Berichten: 2046
Lid geworden op: 1 oktober 2009, 13:19

Bericht door Cassyke » 21 januari 2010, 14:47

Wat grof jong! Wat weet zij er van wat het juist inhoudt en hoe jij daarop reageert?! Vooral zo je neus er in wrijven amaai tsss!!!

Ik heb ook spijt dat ik het op het werk gezegd heb. Ik kan mij al voorstellen hoe ze achter mijn rug bezig zitten... Bovendien hebben ze ook niets van medeleven de kl**tzakken! :twisted: Enfin ja in het begin wist alleen mijn chef het en ineens wist iedereen het... Ge kunt al raden van wie ze het weten he!

Greetz
Cassyke :D

http://onvervuldewens.blogspot.com/

Wendel
Berichten: 1046
Lid geworden op: 9 maart 2009, 10:45

Bericht door Wendel » 22 januari 2010, 10:13

Ik heb achteraf bij mezelf bedacht, dat ik het eigenlijk ook op een heel open manier verteld heb op't werk.. Dus zullen zij ook in de veronderstelling geweest zijn dat ik er ook open over kan praten..

Dus ja, ik heb hier op dvo al geleerd dat je zelf (vriendelijk) moet duidelijk maken wat iets met je doet.. Ik veronderstelde dat ze er hier wel niet zelf zouden over beginnen, maar als ik dat niet uitdrukkelijk zeg of vraag, kunnen mijn collega's ook niet weten hoe ze er nu juist moeten mee omgaan he?
Als ik mij in hun plaats probeer in te leven, moet het ook wel moeilijk zijn om te weten hoe ze moeten reageren, want de ene keer kan/wil ik er ook over praten, en dan weer niet, en dan weer wel :roll: . Dat verdomde rollercoaster-effect heeft toch overal zijn weerslag hé :?

Dus, heb een mailtje met uitleg gestuurd naar die ene collega, en een heeeeeel lief antwoord terug gekregen :wink:

Dus ben weer (beetje) blij :D

lyse
Berichten: 1446
Lid geworden op: 19 juni 2009, 16:59

Bericht door lyse » 22 januari 2010, 11:24

hey Wendel,
toen ik op het werk en aan een paar vriendinnen verteld heb dat we binnenkort zouden beginnen met ivf, heb ik er ook bij gezegd dat ik zelf wel het initiatief zou nemen om er over te praten. En ook dat ik het soms juist prettig vind om over andere dingen te praten omdat dat mijn aandacht wat afleidt. Tot nu toe heeft iedereen zich daaraan gehouden en krijg ik als ik eens iets vertel over de behandelingen, positieve reacties.

Het is inderdaad zo dat mensen soms niet goed weten wat je nu precies van hen verwacht, en dat dat ook van moment tot moment kan verschillen. Toch denk ik dat er wel nog altijd momenten zullen zijn waarop iemand iets ongepasts zegt of gewoon op het verkeerde moment.
Sommige mensen zijn nu eenmaal niet in staat aan te voelen wanneer ze wat kunnen zeggen. :roll:

Flower
Berichten: 105
Lid geworden op: 24 augustus 2008, 18:15

Bericht door Flower » 22 januari 2010, 17:47

Gelukkig heb ik dat probleem niet gehad. Ik denk ook dat velen het te druk had met hun eigen zwangerschappen of mij te negeren tijdens hun zwangerschappen, omdat ze "het" raar vonden. Ik moet zeggen dat ik er ook niet veel over sprak. Ze wisten het wel, moest het uiteindelijk wel vertellen. Ik ga niet zeggen dat ze het begrepen, want als de mananger je vraagt om de pickup te verzetten omdat er teveel werk is, dan denk ik niet dat ze het begrepen heeft, maar ik moet zeggen dat ze nog niet zo grof zijn geweest als bij jullie op het werk. Wat de omgeving betreft, dat is iets anders. (wat IVF betreft dan wel he?) Ik moet ook wel zeggen, dat ik de mensen heel snel op hun plaats zet, dus denk dat ze het niet durfden, Ik zag er ook wel heel belabberd uit moet ik zeggen. Na een week merkte ik al alle nevenverschijnselen van suprefact, vergeetachtigheid, hoofdpijn, duizeligheid, doodop, vaak moest ik dit toch een aantal weken blijven snuiven en was echt doodop, dan samen met de stimulatie (menopur), was ik helemaal een ramp. Ik denk dus echt neit dat ik er goed uitzag, dus denk dat ze me gewoon iet te veel durfden te zeggen. :)

Plaats reactie

Wie is er online

Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 5 gasten